» Командир мобільного госпіталю ЗСУ постане перед судом за хабарництво

02 лютий 2023, Четвер, 12:38

Командир мобільного госпіталю ЗСУ постане перед судом за хабарництво

30 Жовтня 2020г.
00a3950e793d37dbe5baae145ff3e13a

За процесуального керівництва військової прокуратури Маріупольського гарнізону закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно командира одного із мобільних госпіталів ЗС України у військовому званні «полковник» та його підлеглого.

Про це повідомляє Резонанс 30 жовтня із посиланням на Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

За версією слідства вищевказана посадова особа вимагала та одержала через свого підлеглого неправомірну вигоду в розмірі 1,5 тис. доларів США за укладання контракту про проходження військової служби.

Окрім того, слідством доведений факт вимагання та одержання цим же командиром військової частини від іншого підлеглого неправомірної вигоди у розмірі 14 тис грн за не переміщення його до іншого місця проходження служби.

До командира військової частини застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а до його пособника – тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 84 тис. грн.

Обвинувальний акт за обвинуваченням командира військової частини та його співучасника у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України скеровано до суду.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram