» Помічник Леоніда Ємця видав йому фейкову довідку про науково-педагогічний стаж

28 березень 2023, Вівторок, 07:33

Помічник Леоніда Ємця видав йому фейкову довідку про науково-педагогічний стаж

21 Лютого 2017г.
Емец_2

«Резонанс» вже неодноразово писав, про відсутність у депутата Леоніда Ємця, який є кандидатом на посаду судді Верховного Суду, визначеного законом стажу наукової роботи у сфері права не менше 10 років.

Водночас, на етапі допуску до тестування, Вища кваліфікаційна комісія суддів визнала  фейкову довідку за підписом Ректора Дніпропетровського гуманітарного університету Олександра Негодченко, належним підтвердженням стажу Емця. При цьому, згідно із записами у трудовій книжці перший запис датовано 2009 роком. Тобто, не те що у сфері права, загальний трудовий стаж Леоніда менше 10 років.

Олександр Негодченко також був науковим керівником Леоніда Емця під час написання дисертації, і як бачимо є його помічником-консультантом двох скликань/

Однак, як виявилось це не перший досвід фальшування документів паном Негодченком. У 2011 році Генеральна прокуратура порушувала проти нього кримінальну справу за фактом службового підроблення.

«Ректор університету підробив документи і вигадав професуру, щоб навчальний заклад отримав ліцензію» - говориться у підзаголовку статті.

За таких умов цілком очевидно, що така підробка є обставиною, яка у разі призначення пана Ємця на посаду судді ВС  вкрай негативно вплине на суспільну довіру до судової влади.

Ми, в свою чергу, направимо відповідне звернення до Генеральної прокуратури України та інші правоохоронні органи.