Головна Економіка Понад 900 тисяч українців автоматично відкрили ФОП через цифрові сервіси

Понад 900 тисяч українців автоматично відкрили ФОП через цифрові сервіси

Понад 900 тисяч українців відкрили ФОП автоматично - Міністерство юстиції

За даними Міністерства юстиції України, понад 900 тисяч громадян скористалися можливістю автоматичної реєстрації фізичної особи-підприємця (ФОП) завдяки впровадженню цифрових сервісів.

Про це розповідає Резонанс

Автоматизація реєстрації ФОП і цифрові сервіси

У Міністерстві юстиції підкреслили, що триває активна цифровізація державних послуг для підприємців. Завдяки модернізації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, процеси реєстрації, внесення змін і закриття ФОП були повністю автоматизовані. Всі ці послуги доступні на порталі «Дія».

Від початку роботи цифрового сервісу послугами з автоматизованої реєстрації скористалися 1 686 531 громадянин. Зокрема, було відкрито 913 546 ФОП, внесено зміни у 362 848 випадках і закрито 410 137 ФОП.

«Завдяки послідовній модернізації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вдалося повністю автоматизувати процеси реєстрації, внесення змін та закриття ФОП».

Подальший розвиток цифрових рішень для бізнесу

Міністерство юстиції зосереджує зусилля на розширенні можливостей для підприємців в електронних сервісах, що дозволяє зменшити бюрократичні бар’єри і прискорити обробку заявок. Цифровізація державних послуг стала важливим елементом підтримки підприємницької діяльності в Україні.

Раніше уряд України повідомив про впровадження нового автоматизованого модуля управління ризиками, який здатний самостійно визначати підприємства для планових перевірок у 85 сферах.

Читайте також