Понад сотню небезпечних предметів не допустили до судів працівники Служби судової охорони у Києві та області - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 17:03

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Понад сотню небезпечних предметів не допустили до судів працівники Служби судової охорони у Києві та області

10 апреля 2020г.

Хоча під час надзвичайної ситуації та введення карантину кількість відвідувачів до судових установ зменшилась – кількість небезпечних предметів, що намагались пронести до об’єктів, нажаль залишається великою.  Про це поінформував Резонанс 10 квітня прессекретар Служби судової охорони у місті Києві та Київській області Микола Жукович

За його даними, під час проведення поверхневого огляду співробітники територіального управління Служби судової охорони у місті Києві та Київській області з початку року не допустили до об’єктів правосуддя більше як три з половиною тисячі заборонених предметів. Тільки за березень цього року за межами приміщень судів залишилось майже 600 ножів, 400 газових балончиків, 200 пристроїв для відстрілу гумовими кулями та півтора десятка одиниць вогнепальної зброї, а також інші небезпечні предмети.

Більшість із них була залишена у спеціальних шафах, на які власники мали відповідні дозволи. Залишені зовні, вони не створювали загрози суддям, працівникам та учасникам судових процесів, - зауважив Жукович.

Як нагадують у ССО, до будинків (приміщень) судів, інших органів та установ системи правосуддя з вогнепальною, газовою зброєю, пристроями для відстрілу патронів із гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, та іншими спеціальними засобами пропускаються працівники правоохоронних органів під час виконання ними службових обов’язків.
Вогнепальна й холодна зброя, інші небезпечні для життя і здоров’я громадян предмети та речовини, які є речовими доказами у справах, що підлягають розгляду в судовому засіданні, пропускаються до приміщень судів за наявності відповідного процесуального документа і в супроводі судового розпорядника.

Як повідомляв Резонанс, 28 лютого 2020 року під час судового засідання у Приморському районному суді міста Одеси обвинувачений у скоєнні умисного вбивства (стаття 115 КК України) дістав предмет, схожий на гранату, та погрожував вбити себе та усіх присутніх.

В ОДЕСІ ЗВИНУВАЧЕНИЙ У ВБИВСТВІ ЗАХОПИВ СУДДІВ У ЗАРУЧНИКИ (ОНОВЛЕНО)