Попри карантин до судів і далі несуть ножі та газові балончики - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 июнь 2020, Воскресенье, 00:10

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Попри карантин до судів і далі несуть ножі та газові балончики

16 апреля 2020г.

За минулу добу співробітники Служби судової охорони столичного регіону не допустили до судових установ пронесення трьох ножів та двох газових балончиків.

Про це Резонансу повідомили у ССО у місті Києві та Київській області 16 квітня.

Так, до Фастівського міськрайонного суду прийшов відвідувач який намагався потрапити до судової установи, із його слів, як учасник судового процесу у якості свідка.

Спілкуючись із громадянином співробітники Служби судової охорони з’ясували, що у відвідувача є ніж, який за своїми ознаками може бути віднесений до холодної зброї. Про дану подію було повідомлено до Національної поліції. Слідчо-оперативна група місцевого відділу задокументувала дану подію, вилучала предмет для подальшого направлення на експертизу.

Подібні випадки недопущення ножів зафіксовані у Деснянському суді міста Києва, а у Дніпровському суді столиці співробітники Служби судової охорони стали на заваді пронесення двох балончиків з газом дратівливої дії.

Також у Білоцерківському суді Київської області чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння намагався потрапити до будівлі правосуддя. Співробітниками Служби йому було запропоновано звернутися в інший день до працівників Феміди.

Із початку 2020 року співробітниками територіального управління Служби судової охорони у місті Києві та Київській області недопущено до об’єктів правосуддя близько двох тисяч ножів, ножиць, викруток та інших аналогічних предметів.