» Попри карантин до судів і далі несуть ножі та газові балончики

07 грудень 2022, Середа, 08:51

Попри карантин до судів і далі несуть ножі та газові балончики

16 Квітня 2020г.
нож-фастов

За минулу добу співробітники Служби судової охорони столичного регіону не допустили до судових установ пронесення трьох ножів та двох газових балончиків.

Про це Резонансу повідомили у ССО у місті Києві та Київській області 16 квітня.

Так, до Фастівського міськрайонного суду прийшов відвідувач який намагався потрапити до судової установи, із його слів, як учасник судового процесу у якості свідка.

Спілкуючись із громадянином співробітники Служби судової охорони з’ясували, що у відвідувача є ніж, який за своїми ознаками може бути віднесений до холодної зброї. Про дану подію було повідомлено до Національної поліції. Слідчо-оперативна група місцевого відділу задокументувала дану подію, вилучала предмет для подальшого направлення на експертизу.

Подібні випадки недопущення ножів зафіксовані у Деснянському суді міста Києва, а у Дніпровському суді столиці співробітники Служби судової охорони стали на заваді пронесення двох балончиків з газом дратівливої дії.

Також у Білоцерківському суді Київської області чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння намагався потрапити до будівлі правосуддя. Співробітниками Служби йому було запропоновано звернутися в інший день до працівників Феміди.

Із початку 2020 року співробітниками територіального управління Служби судової охорони у місті Києві та Київській області недопущено до об’єктів правосуддя близько двох тисяч ножів, ножиць, викруток та інших аналогічних предметів.