» Порошенко так і не навчився поважати свій народ, – Антон Геращенко

18 серпень 2022, Четвер, 19:34

Порошенко так і не навчився поважати свій народ, – Антон Геращенко

8 Квітня 2019г.
0
Снимок экрана 2019-04-08 в 07.41.09

Я бачив виступ Петра Порошенка після екзит-полу, де він назвав кожного третього виборця, який проголосував за Зеленського, "маріонетками",  що вони проголосували "за руку Кремля". І фактично образив п‘ять з половиною млн виборців. Володимир Зеленський ще має навчитись бути президентом, а от Петро Порошенко, який п‘ять років був президентом, так і не навчився поважати свій народ. Як передає Резонанс, про це сказав народний депутат України, радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK.

Нардеп від "Народного фронту" також підтримав ініціативу щодо обстеження та здачі аналізів кандидатів у президенти. «Я особисто був автором законопроекту щодо психіатричної експертизи кандидатів у депутати та президенти. Наприклад, хочеш стати депутатом – спочатку пройди аналізи та переконайся, чи все в тебе в порядку. Адже у Верховній Раді я зустрічав окремих діячів, щодо стану психічного здоров’я яких я не впевнений. І тому хотілося б, щоб таких людей було менше», – підкреслив радинк глави МВС.

Він зауважив, що коли працівника беруть на роботу у приватну фірму або ж на держслужбу, то обов’язково перевіряють стан здоров’я та вимагають медичну довідку. «Чомусь у президенти в нас можна було йти кому завгодно. Я вважаю, що потрібно чітко згідно із законом передбачити, щоб особа, яка кандидує в президенти, проходила обстеження на психічну адекватність та вживання заборонених препаратів, зокрема системного наркотику», – пояснив Геращенко.

Також депутат пояснив звідки виникла ідея про проведення аналізу. «Прихильники чинного президента почали дискусію із натяками на те, що Володимир Зеленський вживає заборонені препарати. Відповідно, Зеленський вирішив відреагувати на звинувачення і запропонував пройти обстеження. А оскільки у президента не було інших варіантів, то він погодився. Тому чекаємо результатів!» – наголосив Геращенко.