21 вересень 2023, Четвер, 11:04

Посадовців Міністерства інфраструктури запідозрили у розкраданні майна

21 Грудня 2016г.
trz-poltava

Головне слідче управління Генеральної прокуратури України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами доведення до банкрутства ПАТ «Тепловозоремонтний завод», підроблення та використання завідомо підроблених документів, а також привласнення майна вказаного товариства з обмеженою відповідальністю в особливо великих розмірах за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 219 (доведення до банкрутства), ч. 3, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Як повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ

ГПУ, розслідуванням установлено, що на території України функціонує злочинна група, до складу якої входять посадові особи Міністерства інфраструктури України та ПАТ «Тепловозоремонтний завод», діяльність якої направлена на розкрадання майна зазначеного підприємства у сфері транспорту шляхом доведення його до банкрутства.

У зв’язку з резонансом розслідуваних злочинних діянь, складністю кримінального провадження Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України спільно з ГУ БКОЗ Служби безпеки України сплановано та 20.12.2016 одночасно проведено 25 обшуків у різних регіонах України за результатами яких виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, речі та документи, що можуть свідчити про протиправне заволодіння майном підприємства та доведення його до банкрутства.

Наразі проводиться комплекс невідкладних слідчих (процесуальних) та розшукових дій, спрямованих на встановлення усіх обставин скоєння вказаних кримінальних правопорушень та осіб, діями яких акціонерному товариству завдано збитків в особливо великих розмірах.

m62Довідково: ПАТ «Тепловозоремонтний завод» розташовано у місті Полтава. Засноване ще у 19 столітті підприємство спеціалізується на ремонті тепловозів для потреб залізних доріг України, Білорусії, Росії, Польщі, Монголії, Кореї, країн Балтії. Одним з пріоритетних напрямків діяльності є випуск запасних частин для тепловозоремонтного виробництва (понад 170 найменувань цієї продукції).