09 червень 2023, П'ятниця, 03:20

Посадовця Держгеокадастру у Дніпрі спіймали на хабарі у 31 тис дол

18 Січня 2019г.
Днепр_взятка

Військовою прокуратурою дніпропетровського гарнізону Південного регіону України спільно з працівниками управління СБУ в Дніпропетровській обл. на хабарництві викрито головного спеціаліста одного з відділів управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у Дніпропетровській обл.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України. Головного спеціаліста затримано 17 січня в порядку ст. 208 КПК України після одержання обумовленої суми неправомірної вигоди.

Встановлено, що за продовження договорів оренди двох земельних ділянок, які розташовані на території Дніпрово-Кам’янської сільради Дніпропетровської обл.., посадовець вимагав та одержав від директора приватного товариства неправомірну вигоду в розмірі 31 тис дол.. США.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії. Військовою прокуратурою планується повідомлення затриманій особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 КК України, та скерування до суду клопотання про обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУ Нацполіції в Дніпропетровській обл.