21 липень 2024, Неділя, 16:20

На Одеській митниці знову беруть хабарі

23 Лютого 2018г.
На Одеській митниці знову беруть хабарі

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили у хабарництві керівника одного із структурних підрозділів Одеської митниці. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на СБУ.

За офіційною інформацією, підозрюваний посадовець налагодив механізм отримання хабарів від приватних підприємців за безперешкодне митне оформлення вантажів, які надходили до України через морський порт. До корупційної схеми, за даними спецслужби, він залучив працівників інших підрозділів митниці та посередників.

Правоохоронці задокументували два факти передачі чиновнику неправомірної вигоди. Після одержання чергового хабара у розмірі 1, 3 тис дол США працівника митниці та посередника було затримано.

За інформацією прокуратури Одеської області, посередником виявився інспектор одного з митних постів, який в інтересах начальника одержав від представника підприємства неправомірну вигоду. За ці неправомірні кошти митники обіцяли без перешкод розмитнити вантаж ТОВ, що надійшов з Китаю.

Крім того правоохоронці встановили причетність до оборудок та затримали старшого інспектора управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Одеської митниці, який, залучивши до схеми колишнього митника у якості посередника, отримав через нього хабара від підприємця за безперешкодне митне оформлення 9 контейнерів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України здійснює прокуратура Одеської області.

Також повідомляється, що антикорупційна спецоперація було реалізовано за участі працівників Управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби.

ДЕРЖАВНИЙ АГРОРЕКЕТ: ВСІ ЗНАЮТЬ, АЛЕ МОВЧАТЬ