» Посадовець за 10 тис дол обіцяв працевлаштування до Фонду держмайна

28 червень 2022, Вівторок, 20:47

Посадовець за 10 тис дол обіцяв працевлаштування до Фонду держмайна

10 Липня 2019г.
Vz3

Детективи Національного антікорупційного бюро України спільно зі співробітниками Служби безпеки України 9 липня викрили на одержанні неправомірної вигоди заступника голови Державної архівної служби.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу НАБУ. Посадовець в обмін на 10 тис. дол. неправомірної вигоди пообіцяв сприяння у працевлаштуванні особи до Фонду державного майна України", зазначають у НАБУ.

Згодом сторони домовилися про зменшення вартості послуги до 9,8 тис. дол. Гроші передавалися двома траншами. Під час отримання другого  у розмірі 4,8 тис. дол. США посадовця й викрили "на гарячому".

Заступника голови Укрдержархіву затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру.

Наразі детективи НАБУ здійснюють слідчі дії під процесуальним керівництвом прокурорів САП. Вживаються заходи, спрямовані на встановлення всіх обставин вчинення злочину та ймовірно причетних до нього осіб.

Як повідомлялось, 9 липня у Фонді держмайна пройшли обшуки. Також повідомлялось, що у справі фігурує в.о. голови ФДМУ Віталій Трубаров.