22 вересень 2023, П'ятниця, 16:32

Поширює дезінформацію: пропагандисту окупаційного телеканалу “Луганськ 24” повідомлено про підозру

3 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 3 жовтня. Резонанс. Правоохоронні органи повідомили про підозру у колабораціонізмі пропагандисту окупаційного телеканалу «Луганськ 24». Зрадник у своїх матеріалах поширює дезінформацію та виправдовує злочини російської армії проти мирного населення. Про це повідомляє офіс Генерального прокурора, інформує Резонанс.

Цитата

«За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури йому повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України)», - ідеться у повідомленні.

Деталі

За даними слідства, від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну мешканець Луганська у своїй «професійній» діяльності активно підтримує державу-агресора, окупаційну адміністрацію та їхні збройні формування. Проросійський пропагандист є «обличчям» телеканалу «Луганськ 24» так званої «державної телевізійної радіомовної компанії лнр» та здійснює безпосередній вплив на його інформаційну політику.

Як зазначається, колаборант працює ведучим програм антиукраїнського характеру, а також бере участь в радіоефірах пропагандистської програми. 

Так звана «дтрк лнр» підпорядковується «міністерству зв’язку» окупаційної адміністрації рф. Її діяльність спрямована на дискредитацію української влади та Збройних Сил України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Доповнення 

Суддя одного з апеляційних господарських судів підозрюється у виправдуванні російської агресії та спонуканні до колабораційної діяльності.