» Повернення боргів по-українськи

09 март 2021, Вторник, 03:36

Повернення боргів по-українськи

30 января 2018г.
0
____8496_729x547

Спершу не хотіла на це реагувати, але схоже "комедія" затягнулась....

Почалось усе ще минулого тижня - 25 січня. З того дня мій телефон буквально очманів від тієї кількості повідомлень і дзвінків. Ледве не через кожну годину голосом Юрія Левітана мене сповіщали про наявність якогось міфічного боргу, який я мушу терміново сплатити. Мої репліки у відповідь - ніхто не чув... Коли ж цей... тиск усієї міці вітчизняної колекторської машини продовжився і вночі - було зовсім не смішно...

Апофеозом цього маразму став дзвінок молодесенької дівчинки 29 січня. Замість вітань із Днем народження мені розповіли про якогось Сергія Мельника, який має купу боргів і переховується. І, увага (!!!), цей Мельник С.Н. вказав у кредитній угоді... мій номер мобільного... Відверто, не втрималась і підвищиним тоном, але досить чітко пояснила, що знати не знаю жодного С.Н. Мельника. І наполегливо прошу - дати мені спокій

Аж раптом сьогодні з номеру +38(067) 829-31-30 мені зателефонувала тітонька, яка представилась... європейською агенцією з повернення боргів.

Спочатку в мене просто відібрало мову... потім спробувала опанувати себеі досить наполегливо поцікавилась - що ж це за агенція така, що вже п‘яту добу влаштовує фактично інформаційний терор... чи це "замовна" акція від вдячних читачів Резонансу, саме до Дня народження редатора?!!

Не буду переповідати усіх деталей - зазначу лише, що наприкінці мого... ніжного допиту телеколекторша заверещала: "Если вы не понимаете русского языка - с вами будет разбираться прокурор!" І кинула слухавку.

Ось тепер чекаю на виклик до прокуратури. У мене також виникла купа зустрічних запитань: від захисту персональних даних - до дотримання прав людини сучасними борговими вишибалами...

АПД: Переглянула сайт цієї... ну дуже вже європейської агенції.

Виявляється там навіть мають не лише цілі, але й "принципи". "Ми професіонали і бережемо власну репутацією. Суворо дотримуємося правової політики ведення бізнесу за прикладом кращих європейських компаній".

АПД-2: Facebook підсказує, що я не перше постраждала від цих пройдисвітів:

Oksana Artemenko, 19 травня 2017:

Народ, допоможіть!

З самого початку року і дотепер нашу родину тероризує ось ця "пречудова" компанія. Вони телефонують, називають ім'я свого боржника, про якого ми ні слухом ні духом, і просять нас повідомити йому, щоб сплатив борг. Ми блокуємо один номер, телефонують з іншого.

Вже дістались до нашого домашнього номера і якщо спочатку телефонували живі люди, то тепер це автовідповідач, який просить терміново погасити борг. Що робити в таких випадках? До кого звертатись? Як їх блокувати???

Олександр Анатолійович Бовкун, 15 червня 2017 р. ·

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ" (ТОВ "ЄАПБ"), ідентифікаційний код юридичної особи 35465907, вимагає від мене погашення неіснуючої заборгованості за неіснуючим кредитним договором.

Я Б В КОЛЛЕКТОРЫ ПОШЕЛ, ПУСТЬ МЕНЯ НАУЧАТ!

13260089_1013484595354637_523691465419455425_n
Олена Мельник Редактор, юрист, Резонанс