» Пожежа викликала переполох серед студентів гуртожитку: під ранок на Печерську загорівся будинок

08 серпень 2022, Понеділок, 16:01

Пожежа викликала переполох серед студентів гуртожитку: під ранок на Печерську загорівся будинок

8 Липня 2021г.


КИЇВ. 8 липня. Резонанс. Ранкова пожежа в Печерському районі столиці розбудила студентів гуртожитку та викликала переполох серед місцевих мешканців, передає Резонанс.

Деталі

Пожежа сталася у будинку за адресою вулиця Лейпцизька, 8.

О 5 годині ранку в одній із квартир цього будинку задзвонив двірний дзвінок, у цей момент в квартирі не було власників, а були їхні батьки. Чоловік, відкривши двері, побачив підлітків, які одразу попросили викликати бійців ДСНС, бо на горищі - пожежа.

У загальному коридорі дійсно відчувався запах горілого, тому він одразу набрав "101". По прибуттю екстрених служб, було вже чітко видно густий дим з даху будинку.

Частина бійців ДСНС евакуювала людей, які там перебували, інша - приступила до пошуку місця горіння та ліквідації загорання.

Пожежі було присвоєно найвищий рівень небезпеки. Горіло сміття між сходинками та горищем будинку в технічному приміщенні, розміром 2 кв. м. Виходячи з того, що будинок старий, пожежники на автомобільній драбині оглянули весь дах будівлі.

Працювало 8 одиниць техніки, поліція, медики. Причини пожежі встановить слідство.

Матеріал підготовлено спільно з програмою “Надзвичайне.LIVE з Олексієм Павловським” телеканалу LIVE.

Доповнення

За даними звіту ДСНС, у 2020 році, порівняно з 2019 роком, загальна кількість пожеж в Україні зросла на 5,6%. Так, у 2020 році сталося 101 279 пожеж.