03 грудень 2023, Неділя, 20:25

Пожежі на території Луганської області – ДБР розслідує дії посадовців ДСНС

22 Жовтня 2020г.
6b6f322 20200930 175838

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, розпочали досудове розслідування за фактами можливої службової недбалості з боку керівництва Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Луганській області, що призвело до тяжких наслідків, загибелі людей, знищенню споруд, будинків, лісових масивів від масштабних пожеж на території Луганської області в липні та вересні-жовтні 2020 року.

Про це повідомляє Резонанс 22 жовтня із посиланням на ДБР.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення - неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Луганська обласна прокуратура.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування триває.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram