» ОАСК відкрив провадження за позовом “Батьківщини” до НАЗК

20 березень 2023, Понеділок, 21:31

ОАСК відкрив провадження за позовом “Батьківщини” до НАЗК

26 Листопада 2020г.
7ECAF613-E4BF-47FF-A0F0-E9D0B2A20FD8_w1023_r1_s

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у праві за позовом політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це інформує Резонанс 26 листопада із посиланням на ОАСК.

Нагадаємо, позивач просить суд визнати протиправними дії працівників НАЗК при складенні Висновку про результати аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та визнати неправомірними окремі його пункти. Серед інших вимог позову – скасувати наказ НАЗК про зупинення державного фінансування статутної діяльності Партії за четвертий квартал 2020 року.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Розглянувши заяву про забезпечення позову, яка надійшла одночасно із позовом, суд відмовив позивачу у вжитті заходів його забезпечення. Суд мотивував своє рішення тим, що Політичною партією «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» не надано належних доказів, які б свідчили про те, невжиття заходів забезпечення позову може істотно ускладнити чи унеможливити подальше виконання рішення суду або ефективний захист інтересів позивача

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram