Працівник прикордонної служби торгував службовою інформацією, - прокуратура Хмельницької області - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

30 апрель 2020, Четверг, 07:37

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Працівник прикордонної служби торгував службовою інформацією, — прокуратура Хмельницької області

18 февраля 2020г.

За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області слідчими слідчого управління територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, у взаємодії зі співробітниками управління Служби безпеки України в області, задокументовано факти несанкціонованого копіювання інформації, яка обробляється в базах даних Державної прикордонної служби України, а також збуту такої інформації третім особам.

Про це пише Резонанс 18 лютого 2020 року із посиланням на пресслужбу прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що посадовець одного із регіональних управлінь Державної прикордонної служби України, за попередньою змовою з мешканцем м. Хмельницького, несанкціоновано збували відомості про осіб, які перетинали державний кордон України. Свої послуги зловмисники пропонували на інтернет-сайті «OLX» та оцінювали на суму від 600 до 1300 тис грн за надання інформації щодо однієї особи.

У межах досудового розслідування вказаного кримінального провадження посадовцю Державної прикордонної служби України повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах, вчинені повторно та за попередньою змовою групою осіб), ч. ч. 2, 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинені повторно) КК України, його спільнику - у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах, вчинені повторно та за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування, - акцентували у прокуратурі.