» Працівник військкомату на Рівнещині допомогав звільнитись від призову за 800 дол

28 червень 2022, Вівторок, 22:22

Працівник військкомату на Рівнещині допомогав звільнитись від призову за 800 дол

17 Жовтня 2018г.
Ровно_военкомат_взятка

Співробітники Служби безпеки України на Рівненщині викрили на хабарі керівника структурного підрозділу одного з об’єднаних міських військових комісаріатів.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ. Оперативники спецслужби встановили, що начальник служби захисту інформації пообіцяв місцевому жителю сприяння у вирішенні питання звільнення від військового призову до армії.

Вартість своїх послуг зловмисник оцінив у 800 дол. Правоохоронці затримали зловмисника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в одному із населених пунктів області після отримання всієї суми неправомірної вигоди.

У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України зловмиснику повідомлення про підозру. Наразі вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу та відсторонення посадовця від займаної посади.

Операція з викриття посадовця проводилася спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом військової прокуратури рівненського гарнізону Західного регіону.