02 грудень 2023, Субота, 14:11

Працюватимуть в Ізюмі: до України приїхали французькі слідчі

27 Вересня 2022г.


КИЇВ. 27 вересня. Резонанс. До України прибули французькі слідчі, які допомагатимуть збирати докази воєнних злочинів російських окупантів в Ізюмі Харківської області. Про це у Twitter повідомило Міністерство закордонних справ Франції, інформує Резонанс.

Цитата

“Слідчі Національної жандармерії щойно прибули в Україну. Міністр закордонних справ Катрін Колонна представила їх генеральному прокурору Андрію Костіну. Завтра вони будуть в районі Ізюма. Франція підтримує Україну в боротьбі з безкарністю”, – ідеться у повідомленні.

Додамо

Раніше французькі криміналісти допомогали встановлювати воєнні злочини російських окупантів на Київщині. Зокрема, брали учать в ідентифікації тіл загиблих цивільних у Бучі.

Як повідомив Резонанс прокурор Бучанської прокуратури Руслан Кравченко, у французьких експертів для цього є відповідне обладнання: аналізатор ДНК, а також сканер, який виявляє травми і причини смерті загиблого. 

Нагадаємо

Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко повідомив, що в Ізюмі загиблих цивільних буде вдвічі більше, ніж у Бучі Київської області.