» Право на зброю зменшить злочинність, – Микола Голомша

29 червень 2022, Середа, 16:18

Право на зброю зменшить злочинність, – Микола Голомша

16 Грудня 2019г.
Голомша

— Зараз перед українською державою та її народом стоять терористичні виклики. Але, якщо держава не здатна захистити людей і забезпечити правопорядок, то вона повинна хоча б надати їм таку можливість. Я маю на увазі про носіння короткоствольної зброї. Наші люди бояться нападників і можливості бути пограбованими. А ось наявність зброї є тим самим запобіжником, що дозволить їм себе захистити. Більше того, прийняття закону про зброю, викликатиме в наших громадян страх ображати ближніх та порушувати їх майнові права, - вважає перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік) Микола Голомша.

Як передає Резонанс 16 грудня 2019 року, в інтерв‘ю i–ua.tv лідер партії "Патріот" Микола Голомша зауважив: "У всьому цивілізованому світі існує поняття інституту зброї. В Україні, на жаль, він повністю відсутній. Інститут зброї передбачає вирішення цілого комплексу питань. До нього відносяться: культура поводження зі зброєю, закон, який би чітко прописував сам алгоритм користування нею, зберігання та носіння. Також сюди доречно віднести правову пропаганду, роз’яснювальну роботу та дуже високі вимоги до власників зброї. У той же час, в Україні можна нелегально купити стволи на будь-який смак. Дуже часто це роблять злочинні угрупування, щоб потім атакувати мирних громадян".

"Ми за те, щоб люди мали змогу захищати свою родину", - акцентував ще раз відомий правник та політик на своєму каналі у YouTube.