» Правоохоронці постануть перед судом за “дахування” проституції

10 грудень 2022, Субота, 11:28

Правоохоронці постануть перед судом за “дахування” проституції

14 Травня 2020г.
unnamed

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох посадових осіб управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіції у Києві. Правоохоронці обвинувачуються в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за не вчинення нею в інтересах третіх осіб дій, з використанням службового становища, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс 14 травня із посиланням на Державне бюро розслідувань.

Слідством встановлено, що правоохоронці вимагали та одержали понад 160 000 гривень хабара від осіб, які утримують місця розпусти, займаються сутенерством та залученням осіб до зайняття проституцією. За гроші правоохоронці мали «закривати очі» на зазначені злочини. Неправомірна вигода перераховувалась кількома траншами на картковий рахунок.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура міста Києва. Оперативний супровід – Управління СБУ в місті Києві та Київській області.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.