» Правоохоронці взялися за корупцію в “Укрспортзабезпеченні”

07 липень 2022, Четвер, 10:48

Правоохоронці взялися за корупцію в “Укрспортзабезпеченні”

16 Грудня 2019г.
000

16 грудня 2019 року у Києві оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, за процесуального керівництва прокуратури Київської області затримали одного з керівників держустанови Міністерства культури, молоді та спорту України під час одержання неправомірної вигоди.

За відомостями Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, керівник держустанови вимагав та одержав 100 тисяч гривень хабара.

За отриманні кошти у якості «відкату» один із керівників держустанови Міністерства культури, молоді та спорту України обіцяв підприємцю провести всі необхідні розрахунки за поставлений ним товар, - повідомляє сайт поліції.

За даними Резонансу, йдеться про державну установа "Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення".

Як писали ЗМІ у травні цього року, Міністерство молоді та спорту звільнило Тараса Сирицю з посади начальника державної установи «Управління «Укрспортзабезпечення» за невиконання доручень керівництва Міністерства, провальну роботу із закупівлі спортивного інвентарю, форми та екіпірування, безвідповідальність та некомпетентність, порушення, виявлені аудиторськими перевірками, самовільне та незаконне розірвання договорів, укладених через систему ProZorro, постійне знущання над спортсменами і тренерами, регулярні скарги національних спортивних федерацій.

Нагадаємо, 11 жовтня 2019 року СБУ викрила трьох керівників державної установи «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» на мільйонних зловживаннях.

Спецслужбою було встановлено, що "протягом 2017-2018 років начальник, перший заступник та заступник начальника «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» вступили у змову з державним тренером – головним лікарем національних збірних команд України Міністерства молоді та спорту. Посадовці без реальної потреби закупили перелік засобів та виробів, що не відносяться до лікарських засобів, не мають медичного призначення та не зареєстровані в Україні. Сума завданих державному бюджету від цієї афери збитків становить понад 8 мільйонів гривень. Ця оборудка поставила під загрозу функціонування національних штатних команд у зв'язку із відсутністю допінг контролю цієї продукції".

Наразі всьому керівному складу Управління Укрспортзабезпечення оголошено про підозри у зловживанні владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України), - повідомляла СБ України.