30 травень 2023, Вівторок, 08:46

Представник Житомирстандартметрології брала по 5-10 тис грн. з підприємців за дослідження

15 Березня 2019г.

Співробітники СБ України викрили на систематичному отриманні хабарів керівника структурного підрозділу держпідприємства "Житомирстандартметрологія". Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що начальниця одного з відділів держпідприємства налагодила механізм отримання неправомірної вигоди від приватних підприємців.

Вартість за позачергове проведення досліджень щодо відповідності продукції технічним вимогам та оформлення сертифікатів якості становила у середньому до 10 тис. грн.. за одне дослідження, залежно від складності робіт.

За інформацією СБУ, до клієнтської бази чиновниці входили не лише місцеві мешканці, але й комерсанти із Київської, Чернігівської та Сумської обл.

Правоохоронці затримали ії на робочому місці під час передачі чергового хабара у розмірі 5 тис. грн від приватного підприємця з Київщини.

У межах провадження, відкритого за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування. Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Заходи із викриття зловмисниці проводилися спільно зі слідчими ГУ Нацполіції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.