26 вересень 2023, Вівторок, 10:59

Пред’явлено вже більше 100 підозр у зраді по території Харківської області – голова ОВА

11 Вересня 2022г.


КИЇВ. 11 вересня. Резонанс. Зараз пред’явлено вже понад 100 підозр у зраді по території Харківської області. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов в інтерв’ю виданню «Думка», передає Резонанс.

Цитата

У нас зараз пред’явлено вже більше 100 підозр по території Харківської області. Деяким очно, тобто безпосередньо вручені органами прокуратури, Національної поліції, Служби безпеки України підозри. І люди затримані, у тому числі військовослужбовці російської федерації. Є люди, яким заочно оголошена ця підозра», - повідомив Синєгубов.

Деталі

За його словами, частково ці заочні підозри переростуть в очні, коли Збройні Сили України будуть деокуповувати території.

«Але ще раз наголошую на тому, що тут ми маємо підійти досить принципово, тому що це безпека нашої держави. І та ситуація, яку ми наразі маємо, наприклад, та сама Куп'янська громада і її голова, говорить нам про те, що десь, напевно, ми теж недопрацювали в цьому напрямку», - розповів Синєгубов.

Доповнення

Тимчасово виконуючого обов’язки начальника Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого затримали та повідомили про підозру у державній зраді.

Служба безпеки України затримала співробітника координаційного штабу управління СБУ у Харківській області, який працював на спецслужби рф. Зрадником виявився експосадовець Харківської міської ради.