Причетність митників до незаконного експорту медичних масок до Іспанії перевірить прокуратура столиці - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 02:11

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Причетність митників до незаконного експорту медичних масок до Іспанії перевірить прокуратура столиці

24 марта 2020г.

Прокуратура міста Києва розпочала досудове розслідування за фактом можливого вчинення кримінального правопорушення працівниками Київської митниці під час оформлення експорту медичних масок з України до Іспанії.

Про це пише Резонанс 24 березня із посиланням на пресслужбу прокуратури столиці.

Повідомляється, що  23 березня 2020 року на одному з Інтернет ресурсів була викладена інформація про обставини постачання за кордон двох партій медичних масок, вироблених в Україні. Як зазначається, поставка вказаного товару була здійснена за заниженою вартістю задля ухилення від сплати митних платежів та за сприяння працівників Київської митниці.

Враховуючи викладене, прокуратурою міста Києва відомості про можливе вчинення службовими особами Київської митниці кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюватиме ТУ ДБР, розташоване в м. Києві, за процесуального керівництва прокуратури міста Києва.

Нагадаємо, керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливої службової недбалості службовців Кабінету Міністрів України під час пандемії.

ХОЛОДНИЦЬКИЙ РОЗПОЧАВ РОЗСЛІДУВАННЯ НЕДБАЛЬСТВА СЛУЖБОВЦІВ КАБМІНУ ГОНЧАРУКА

Напередодні іспанський телеканал RTVE продемонстрував кадри розвантаження в Іспанії респіраторів виробництва ТОВ "БУК.ЮА".

У свою чергу на митниці заявили, що експорт масок на початку березня був легальним.