» Причин панікувати немає: рівненський міський голова прокоментував аварію на “Рівнеазот”

26 травень 2022, Четвер, 17:42

Причин панікувати немає: рівненський міський голова прокоментував аварію на “Рівнеазот”

20 Липня 2021г.


КИЇВ. 20 липня. Резонанс. Ситуація у Рівному знаходиться під контролем, а причин для паніки немає. Про це повідомив в ефірі одного з телеканалів міський голова Рівного Олександр Третяк, коментуючи аварію на "Рівнеазот", передає Резонанс.

Цитата

"Перш за все, хочу заспокоїти мешканців міста, щоб було без паніки. Ситуація абсолютно під контролем. Вона сталася не в межах території міста Рівне. ...можу сказати це навіть не вибух, аварійне спрацювання дозволило унеможливити більш серйозніші наслідки. Наразі інформації про постраждалих немає і не підтверджується", - сказав Третяк.

Додамо

Разом з тим, за словами міського голови, центральна міська лікарня Рівного розгорнула 25 реанімаційних ліжок у разі надходження таких заявок. На місце виїхала лабораторія, котра завершить заміри і відповідно подасть інформацію чи є якийсь рівень забруднення.

Нагадаємо

Як повідомляв Резонанс, над підприємством "Рівнеазот" 20 липня з'явилася руда хмара. Видання РадіоТрек з посиланням на джерела повідомляє про вибух, а керівник з комунікацій "Group DF" Олег Арестархов, до якої входить підприємство, зазначає, що відбулася розгерметизація трубопроводу.

На підприємстві запевнили, що показники якості повітря — в межах допустимих норм. Жодної загрози навколишньому середовищу та людям немає, а підприємство повернулось до роботи в штатному режимі. Потреби зачиняти вікна немає, запевнив Арестархов.

Згодом голова Рівненської ОДА Віталій Коваль повідомив, що на підприємстві “Рівнеазот” сталася аварійна зупинка агрегату цеху азотної кислоти. Постраждалих немає. Ситуація локалізована силами працівників підприємства. Оцінкою загроз займається екологічна інспекція.