» Прихована мобілізація в центральних та південно-східних регіонах росії зазнає невдач – розвідка

30 вересень 2022, П'ятниця, 18:52

Прихована мобілізація в центральних та південно-східних регіонах росії зазнає невдач – розвідка

30 Серпня 2022г.


КИЇВ. 30 серпня. Резонанс. Проведення прихованої мобілізації в центральних та південно-східних регіонах рф зазнає невдач. Росіяни все частіше відмовляються йти вмирати за ідеї кремлівського диктатора. Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інформує Резонанс.

Цитата

«Зважаючи на це, в міністерстві оборони країни-агресора вирішили збільшити кількість найманців ПВК, які беруть участь у бойових діях на території України. У першу чергу у війні проти нашої держави командування зс рф активно використовує представників російської ПВК «Вагнер»/ «Ліга», - ідеться у повідомленні.

Деталі

У ГУР долдали, що за оцінками воєнної розвідки України, на тимчасово окупованих територіях перебуває близько 4500-5000 бойовиків. Окупаційні війська працюють на певних напрямках як штурмові загони, які діють у першій лінії наступальних військ.

Доповнення 

Окупант телефоном розповів другу, що росіяни щодня втрачають своїх військових. Українські захисники не дають спокою воякам, і щодня "накривають" їх артилерією. Перехоплення розмови окупанта з другом публікує Головне управління розвідки.