22 вересень 2023, П'ятниця, 11:58

Прийшло 20% жителів: Федоров про провальний “референдум” у Мелітополі

26 Вересня 2022г.


КИЇВ. 26 вересня. Резонанс. У Мелітополі на псевдороферендум прийшло лише 20% жителів, "за" приєднання до росії під страхом тортур проголосувало 10%. Про це під час брифінгу повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, інформує Резонанс.

Деталі

За словами Федорова, росіяни не змогли знайти достатньої кількості претендентів на "виборчу комісію". Жителі Мелітополя не захотіли співпрацювати з колаборантами.

На третій день "голосування" окупанти змогли знайти лише 20% людей, які б погодилися взяти участь у псевдореферендумі. Здебільшого мелітопольці не відкривають двері квартир та ворота приватних будинків.

"З цих 20% лише 10% підтримали "референдум" та сказали "так". Але навіть тут ми можемо сказати, що це не їхні думки, а страх – через примус та ті тортури, які скоюють окупанти", – сказав мер.

Він зазначив, що "голосування" відбувається під дулами автоматів. Людей зупиняють на вулиці, змушують їх віддавати голос не лише за себе, але і за всю сім'ю.

"Референдум" на окупованих територіях проходить з тією метою, щоб почати мобілізацію чоловіків на цих територіях. Через Василівку не пропускають чоловіків віком 18-35 років. А вчора з вечора перестали випускати взагалі", – розповів Федоров.

За словами мера, жителі налякані та у паніці, адже вже завтра окупанти можуть забирати їх до російської армії.

Нагадаємо

Масовка російських окупантів, видаючи себе за працівників Запорізької АЕС, показово взяла участь у псевдорефендумі.