» Призначеного менше року тому голову РДА викрили у корупції

25 вересень 2022, Неділя, 15:24

Призначеного менше року тому голову РДА викрили у корупції

1 Березня 2018г.
1

Військова прокуратура затримала на Київщині «земельних махінаторів» на хабарі у понад мільйон гривень у чемодані. Як повідомляє Резонанс про це написав Генеральний прокурор Юрій Луценко у соцмережі.

Як стверджує очільник ГПУ, "голова Поліської районної державної адміністрації Київської області та його заступник, а також державний кадастровий реєстратор Держгеокадастру в Іванківському районі вимагали та отримали від голови правління однієї з місцевих громадських організацій хабар у розмірі 1,3 млн. грн. за сприяння у передачі в оренду земельних ділянок площею близько 300 га, розташованих в межах Поліського району Київської області".

Ю. Луценко також акцентував, що вказані земельні ділянки (паї), належать або власникам, які офіційно померли та/або не мають спадкоємців, або особам, місцезнаходження яких наразі невідоме.

Як уточнили в МВС, затримання посадовців, викритих у корупції, 28 лютого 2018 року провели працівники Управління захисту економіки в Київській області та слідчі військової прокуратури Київського гарнізону.

На даний час завершені обшуки у Поліській районній державній адміністрації та у сільських радах району - Володарській, Рагівській, Шкневській, Зеленополянській. Виконуються також інші першочергові слідчі дії, - повідомили у військовій прокуратурі Центрального регіону України.

Затриманим готуються повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як вказано на офіційному сайті Поліської РДА, чинного керівника  райдержадміністрації Олександра Янковського на посаду голови призначено розпорядженням Президента України менше року тому - у червні 2017-ого.

За даними ГПУ, за два місяці 2018 року в Україні "на гарячому" було затримано 1682 осіб, підозрюваних у корупції.

ЯРЕМА ДОПОМОЖЕ КОНОНЕНКУ ПОБОРОТИ КОРУПЦІЮ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ