» Про борців із корупцією, скунс-команду та справу Гречківського

25 вересень 2022, Неділя, 14:22

Про борців із корупцією, скунс-команду та справу Гречківського

6 Лютого 2017г.
0
211766

Ті, хто називають себе борцями із корупцією, витрачають грантові гроші на її підтримання усіма силами.

Інакше як зрозуміти wow-пости про високі зарплати підозрюваного у хабарництві члена ВРП Гречківського?

Замість того, аби добиватися від ВРП зняття недоторканності з хабарника для слухання його справи в суді, скунс-команда всі сили кинула на боротьбу з Генпрокуратурою.

***

Інформація для ЗМІ та тих, хто думає:

Досудове розслідування стосовно члена Вищої ради правосуддя П. Гречківського фактично завершено. Генпрокуратурою здійснені всі необхідні слідчі дії для доведення вини як самого П. Гречківського, так і посередника в незаконному отриманні П. Гречківським коштів і направлення цієї справи до суду.

Наразі направленню обвинувального акту до суду перешкоджає госпіталізація посередника до психіатричного лікувального закладу у зв’язку з його нібито розладом психіки.

Слідство вважає, що такі дії сторони захисту є нічим іншим, як саботуванням досудового розслідування та симулюванням психіатричної симптоматики з метою уникнення відповідальності як П. Гречківським, так і посередником.

У зв'язку з цим, з метою забезпечення притягнення винних до передбаченої законом кримінальної відповідальності та спростування версії захисту про нібито психічні розлади посередника в отриманні коштів, підозрюваному у вчиненні злочину призначено амбулаторну комплексну психолого-психіатричну експертизу.

Після проведення цієї експертизи матеріали провадження будуть відкриті стороні захисту і після ознайомлення ними з матеріалами, провадження невідкладно буде направлено до суду.

Джерело

15977198_1327051574035030_5303531316598491781_n
Лариса Сарган Прес-секретар Генерального прокурора