» Про “доброчесного” адвоката

04 жовтень 2022, Вівторок, 17:18

Про “доброчесного” адвоката

26 Квітня 2018г.
0
18813661_10210641209479273_8434149608336550116_n

На сайті Громадської Ради доброчесності з'явилося повідомлення, що "члена ГРД хочуть позбавити права займатися адвокатською діяльністю за пост у Facеebook".

Наскільки я розумію, є скарга не на члена Громадської Ради доброчесності, як написано у першому ж абзаці, а на адвоката. На мою думку, не зовсім коректно і не зовсім доброчесно. Це називається - маніпуляція.

КДКА ЛЬВІВЩИНИ ВІДКРИЛА ДИСЦИПЛІНАРНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО АДВОКАТА МАСЕЛКА

У самому повідомленні жодних юридичних термінів та аргументів. Судячи зі змісту, текст написано у кращих традиціях інформаційного кілерства. На початку згадано злочинну владу, яка переслідує активістів. Хоча, ще раз нагадую, скарга стосується адвокатської діяльності.

Зрештою, геть так само говорять усі корупціонери, котрих беруть за одне місце. Вони тоді миттєво стають опозиціонерами, котрих переслідує злочинна влада. Так би мовити, знайдіть десять відмінностей.

Потім автори тексту геть вийшли з берегів. Вони вилили купу бруду на конкретну особу Дарію Козій, бо вона посміла написала скаргу не на активіста, а на адвоката Романа Маселка. Ну, це зовсім не доброчесно.

В кінці заяви сказано, що у разі позбавлення Романа Маселка адвокатського посвідчення він не зможе захищати потерпілих на Майдані... А ось цей фрагмент виглядає досить цинічно. Якось геть не доброчесно захищати своє адвокатське посвідчення Майданом...

РОМАН МАСЕЛКО ВИНАЙШОВ «МАШИНУ ЧАСУ» ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ У СУД

І ще, сам текст, напередодні розгляду Львівським відділенням Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатору скарги на адвоката Романа Маселка хіба не є тиском?)

Чи доброчесному Роману Маселку можна? Так само як можна доброчесному Роману Маселку писати дослівно таке: "І вражою саніна кровю судову реформу окропіте Смайлик :)))".

Чи тут також ніякого тиску, все в рамках закону і, головне, в рамках доброчесності?...

Джерело

КДКА РОЗГЛЯНУЛА НЕЕТИЧНУ ПОВЕДІНКУ У FACEBOOK ОЧІЛЬНИКА «ЕТИЧНОГО» КОМІТЕТУ НААУ