» Про футбол, МАУ і Розетку

05 грудень 2022, Понеділок, 00:54

Про футбол, МАУ і Розетку

16 Березня 2020г.
0
77_main

Готелі, що належать форварду Ювентуса і збірної Португалії Кріштіану Роналду стануть безкоштовними лікарнями для заражених коронавірусом. Оплату роботи лікарів буде здійснювати особисто Роналду.

Твітер Кріштіану :

"Світ переживає важкі часи, які вимагають від всіх нас уваги та турботи.

Сьогодні я звертаюсь до вас не як футболіст, а як син, батько і просто людина, яку турбують події, що сколихнули увесь світ.

Захист людського життя має бути вище будь-яких інших цінностей.

Я хочу висловити свої співчуття тим, хто втратив близьких, і солідарний з тими, хто бореться з вірусом, як мій товариш Даніелє Ругані.

Також — мою постійну підтримку тим медичним працівникам, чия боротьба з епідемією з ризиком для життя, викликає захоплення".

Роналду - Людина!

З великої літери Л!!!

У той же час компанія МАУ пропонує повернутися нашим співвітчизникам в країну, не забувши підняти ціни на перельоти при цьому в десятки разів. Виправдовуються. Кажуть то рахують не вони, а "іскуствєнний інтєлєкт". Просто цікаво, як той "інтєлєкт" витримав мільйони людських співчуттів після трагедії в Ірані. І моїх серед них також. Чи там працював інший алгоритм? Чи людяність має дві сторони медалі? Бо зараз наші співвітчизники знаходяться далеко від дому і стали заручниками ситуації з протидією епідемії.

І вже раз я згадав про Розетку. Респіратор за 780 грн нікому не треба?

Чому ціни гилять вони, а соромно мені? Я розумію, бізнес, але ж ми говоримо про рятування людських життів.

Ідиотизм і жадібність в наших деяких земляків переходить всяку межу. Хочеться вірити, що це вже край маразму і далі просто нікуди. Але, пробивши дно, вони вмудряються постукати знизу.

Я не люблю дивитися футбол. Просто в ньому нічого не розумію, віддаючи перевагу іншим видам спорту. Але Вчинок Роналду мотивує задуматися.

І я триста разів подумаю, перед тим, як взяти квиток на МАУ чи замовити собі щось на Розетці.

Джерело