» Про інформаційну атаку та примітивні провокації шахраїв

29 вересень 2022, Четвер, 14:53

Про інформаційну атаку та примітивні провокації шахраїв

28 Січня 2020г.
0
890_450_5d9c4bb71e96b

Друзі! За всіма ознаками проти мене як заступника Генерального прокурора почалася інформаційна атака. Її мета – дискредитувати мене особисто і діяльність нового керівництва прокуратури України. Засоби дискредитації примітивні – дзвінки начебто з моєї приймальні в інші установи з вимогою надати неправомірну вигоду, спроби через телефонні дзвінки чи смс-повідомлення спонукати народних депутатів та інших посадовців до незаконних дій, висловлення пропозицій невідомим мені людям «вирішити» кадрові питання у правоохоронних органах тощо. Однак географія таких дій та їх кількість не залишають сумніві у тому, що здійснюється цілеспрямована і системна акція.

У цьому зв’язку вважаю за потрібне зазначити таке.

Перше – вказані та подібні дії, які чиняться від мого імені та/або «під мене» є провокацією і шахрайством.

Друге – прохання до усіх, хто так чи інакше стикнувся з такого роду провокативними діями, повідомляти про це Офіс Генерального прокурора для відповідного правового реагування.

Третє – якщо хтось думає, що у такий спосіб змусить мене перестати займатися певними справами, які перебувають у моїй компетенції, або заставить мене змінити позицію з вирішення тих чи інших питань, то він глибоко помиляється.

Джерело

У ДЕНЬ ЮРИСТА ВІКТОРА ТРЕПАКА ПРИЗНАЧЕНО ЗАСТУПНИКОМ ГЕНПРОКУРОРА

168972
Віктор Трепак Заступник Генерального прокурора, колишній перший заступник Голови СБУ – начальник Головного Управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБ України, кандидат юридичних наук