» Про останні скандали у «Вечірньому праймі» (відео)

24 октябрь 2020, Суббота, 20:08

Про останні скандали у «Вечірньому праймі» (відео)

20 октября 2017г.
0

19 жовтня мав нагоду обговорити останні скандали в передачі «Вечірній прайм» на 112-му каналі – разом з Павлом Кужеєвим, Олексієм Голобуцьким і Дмитром Раїмовим: кривава ДТП в Харкові, затримання в аеропорту народного депутата Розенблата, відмова Міністерства освіти і науки України виконувати Закон України «Про освіту», недавно прийнятий з ініціативи самого Міносвіти тощо.

Зокрема, я розповів про те беззаконня, яке Ситник і Холодницький вчинили щодо Розенблата. Ба більш того, можна не сумніватись, що кримінальне провадження проти «бурштинового» депутата закінчиться повним пшиком. А якщо залякані «антикорупціонерами» українські судді не наважаться винести Розенблату виправдувальний вирок, Європейський суд з прав людини стягне з України таку грошову компенсацію, що мало не покажеться.

Але при цьому сказати, що я якось співчуваю Розенблату – то погрішити проти істини. Бо самого пана Борислава, доки його не взяли за філейні місця так звані «борці з корупцією», менше за все цікавило дотримання в Україні прав людини. І тому він тепер на власному досвіді знайомиться з законами карми.

А, взагалі-то, передача вийшла на рідкість цікавою.

Джерело

Нардеп Поляков заявив про зняття з нього звинувачення у вимаганні хабара

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст