06 жовтень 2024, Неділя, 06:58

Про шахрайство із ОПЗ під прикриттям Грановського та Кононенка

17 Жовтня 2018г.
Про шахрайство із ОПЗ під прикриттям Грановського та Кононенка

Warning: Undefined variable $slider in /usr/www/users/reson/wp-content/themes/resonance-new/single.php on line 97

Сергій Головньов

Історія цікава тим, що попався корупціонер не часів Лазаренка, або Януковича, а вже новий - постмайданний крадій, який наворував на ОПЗ під прикриттям Олександра Грановського та Ігоря Кононенка.

І от що мені не зрозуміло. У чувака все гарне в житті відбулося: він щасливо вкрав на оборудці з ОПЗ, щосливо звалив у Францію. "Живі да радуйся", як кажуть

Але цей тип попалився на понтах: палац, Rolls-Royce і картини Далі. Ну чому ж ви, українські корупціонери, такі довбойоби?

Прям, за державу обідно...

ГПУ ПРОСИТ ФРАНЦИЮ ВЫДАТЬ БЕГЛОГО МАЛИНОВСКОГО

Тут текст Юри Віннічука, який раніше писав про цього хлопця):

Французька поліція спільно з Європолом 5 жовтня заарештувала українця Дмитра Маліновського за підозрою у міжнародному шахрайстві.

У нього вилучили майна на 4,6 млн євро, а саме: палац, раритетний Rolls Royce Phantom і три картини Сальвадора Далі.

Французькі правоохоронці зацікавилися українцем після того, як його фірма з Люксембурга придбала за 3 млн євро палац в Бургундії, який належав першому президенту Франції Саді Карно.

Дмитро Маліновський проживав за підробленим паспортом, а в Україні він підозрювався у крупному шахрайстві, але йому вдалося уникнути відповідальності, сфальсифікувавши свідоцтво про смерть.

Как ОПЗ, под покровительством президентского окружения, продал несуществующий товар

І тут я прозрів. Виявляється про цю схему я писав ще в лютому 2017 року.

Тільки тоді мені не вдалося дізнатися ім'я та прізвище нашого героя.

Це була історія як в 2015 році ділки за допомогою Одеського припортового заводу та двох офшорок кинули міжнародного трейдера на 12 млн євро.

Якщо коротко, то у березні 2015 року в московський офіс міжнародного трейдера Dreymoor звернувся українець, який представився представником компанії Expotrade Global (Беліз).

Він повідомив, що його компанія має квоту на продаж карбаміду та аміаку, що виробляється Одеським припортовим заводом. Малась на увазі "політична квота", яку керівництво України видало своєму оточенню.

Оскільки Dreymoor раніше вже купував через цих українських бізнесменів добрива ОПЗ за схожою схемою, то у трейдера не виникло підозр.

В результаті компанія Dreymoor уклала з белізькою компанією Expotrade два контракти на поставку карбаміду та аміаку.

Після внесення передплати у розміру 12 млн євро, українці перестали виходити на зв'язок. Свого товару трейдер не отримав.

Тим часом в Україні, за місяць до підписання договору з Dreymoor, Одеський припортовий завод підписує договори на поставку добрив з однойменною компанією Expotrade тільки з реєстрацією не в Белізі, а Гонконзі. Цей договір був підтвердженням наявності добрив для Dreymoor.

З боку Expotrade (Гонконг) договір підписала жінка, яка потім була призначена членом правління ОПЗ.

Це була Ольга Ткаченко – близька людина депутата БПП Олександра Грановського. Він - друг Ігоря Кононенка, який є бізнес партнером президента Порошенка.

Далі додумайте самі.

ОРЕНДА ОПЗ: ПОМИЛКОВИЙ ОРІЄНТИР НА ПРИДНІСТРОВ’Я