22 вересень 2023, П'ятниця, 04:11

Про ситуацію навколо Бердянської ВК-77

12 Березня 2019г.
kvs_vk77_5

Я спробував розібратися що там відбувається. І це не всім сподобається. Але вже як є, я ж не долар щоб всім подобатись.

Так от. Це колонія в Запорізькій області, де ще залишився вплив адміністрації колонії на процеси, що в ній відбуваються. Так би мовити "червона" зона.

Її намагались розхитувати блатні у кінці 2014, у 2016, і от почали й зараз.

Ініціатором "перефарбування" колонії в чорний колір є ніхто інший як старий "добрый" "вор в законє" Льора-Сумський.

Зараз ним виділено з общака близько 20 000 негривень на те, щоб розхитати колонію, на підкуп журналістів, на створення інформаційного фонду в інтернет-мережі.

Мета - змінити керівництво колонії, та призначити лояльне до криміналу.

Включилися в цей процес і такі псевдоправозахисники як Діденко та Цвілий , які користуючись роззявленими ротами у Верховній раді та імпотенцією Мін'юсту зараз можуть розповідати як жити тюремній системі і одночасно отримують і гранти і з общака. Ну, то їхні справи, аби не голодали. А лохів на їхнє життя вистачить.

Цвілий навіть не сильно й шифрується, просто тягне прикол з лохів, прямо кажучи що він з руху АУЄ. Нібито "альянс української єдності". Але що таке АУЄ ви можете дізнатись самі, почитавши про цей рух з Росії в інтернеті.

Але я відволікся. Так от. Зараз по вк-77 намагаються роздути два напрями.

Перший - "згвалтований АТОшник". Це не відповідає дійсності. У цього засудженого дійсно є проблеми із психікою. Він двічі лікувався на ВК-20 від психічних розладів, і зараз там же лікується.

Його не гвалтувати в колонії, просто його поведінка та ставлення до себе дуже нагадують "обіжених", яких раніше зеки гвалтувати за провину. От це і використовують. Зараз як відомо , по понятіям - "х.єм не наказують".

Тепер далі. Друге. Побиті в'язні. Темна історія, в якій роздувають побиття нібито адміністрацією. Можливо так і було. Але причини цього побиття нам не повідомляють. Хоча вже зараз відомо що про побиття заявляють лише колишні засуджені негативної спрямованості та відомі в колонії провокатори. І також відомо що бійки були між засудженими, а не із співробітниками.

Так що це просто привід для інформаційного шуму як і нібито згвалтований АТОшник.

Ну і третє. Льорі-сумському та компанії вдалося залучити до цього процесу "розморожування" колонії народну депутатку Білозір.

Можливо вона свято вірить в те, що все розказане Цвілим, Діденко та іншими "правозахисниками" щира правда. Але причина цієї віри полягає в тому, що з подачі Льори в неї було здійснено крадіжку цінної для неї речі, а "хороші та чесні" хлопці з АУЄ допомогли повернути вкрадене. І от так тепер вона їм зобов'язана.

Тому й дає їм своїх помічників на поїздки в колонію. Отака історія.

Можете тепер кидати в мене щось )

Р.с. чи любите ви Мін'юст так, як люблю його я?))

Джерело

МІН’ЮСТ ЗАЧИЩАЄ ПЕНІТЕНЦІАРНУ СИСТЕМУ

13100775_1808133202740971_5672198594313157147_n
Сергій Старенький Екс-Голова Державної Пенітенціарної служби України