» Прокуратура АРК пред’явила позови в інтересах держави до 5 іноземних авіакомпанії на суму 4,8 млн грн

04 грудень 2022, Неділя, 20:14

Прокуратура АРК пред’явила позови в інтересах держави до 5 іноземних авіакомпанії на суму 4,8 млн грн

15 Вересня 2020г.
126(10)

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя скерувала до Господарського суду Київської області 5 позовних заяв до іноземних авіакомпаній про стягнення заборгованості за надані аеронавігаційні послуги у повітряному просторі України.

Про це повідомляє Резонанс 15 вересня із посиланням на прес-центр прокуратури АРК.

У ході досудового розслідування розпочатого за фактами порушення правил міжнародних польотів (ст. 334 КК України), прокуратура автономії встановила, що у 5 іноземних авіакомпаній виникла заборгованість перед Державним підприємством обслуговування повітряного руху України («Украерорух») за надані аеронавігаційні послуги у повітряному просторі України, у тому числі в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, на загальну суму 4 855 795 гривень.

Пред’явлення зазначених позовів обумовлено необхідністю забезпечити стабільність функціонування об’єкту державної власності, що має стратегічне значення для економіки і безпеки України, необхідності виконання взятих державою на себе обов’язків за Конвенцією про міжнародну цивільну авіацію 1944 року, щодо належного здійснення аеронавігаційного обслуговування повітряних суден та гарантування безпеки повітряного простору.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.