» Прокуратура Києва повернула місту майно на 500 тис грн

31 октябрь 2020, Суббота, 21:32

Прокуратура Києва повернула місту майно на 500 тис грн

3 февраля 2020г.
Прокуратура Киева

Верховний суд України задовільнив позовні вимоги київської прокуратури щодо повернення громаді нерухомого майна. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

Київською місцевою прокуратурою №4 у 2017 р. встановлено факт незаконного вибуття із власності територіальної громади нежитлового приміщення вартістю понад 500 тис. грн.

Незаконне набуття права власності на комунальне приміщення по вул. А.Малишка відбулося на підставі підробленого свідоцтва, видача якого не здійснювалася департаментом комунальної власності київської мерії.

Прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про витребування з незаконного володіння нерухомого майна, однак суди першої та апеляційної інстанцій відмовили в задоволенні позовних вимог прокурора.

Далі прокуратура оскаржила вказані рішення в касаційному порядку. Розглянувши надані прокуратурою докази та обґрунтовані доводи, Верховний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій, повністю задовольнив позовні вимоги прокуратури та повернув нерухоме майно місцевій громаді.