Прокуратура Луганщини ще раз закликає до співпраці потерпілих від збройної агресії РФ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

12 июль 2020, Воскресенье, 22:20

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
[the_ad id='13999']

Прокуратура Луганщини ще раз закликає до співпраці потерпілих від збройної агресії РФ

3 июня 2020г.
0

У прокуратурі Луганської області запроваджено реєстр потерпілих фізичних та юридичних осіб від злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту на тимчасово окупованій території або пов’язаних зі збройною агресією Російської Федерації проти України. Це надасть змогу громадянам отримати відповідний процесуальний статус потерпілого, встановити розмір заподіяних збитків та звернутися до суду для їх подальшого відшкодування.

На цьому ще раз наголосила прес-служба прокуратури Луганської області 3 червня, передає Резонанс.

ПРОКУРОР ЛУГАНЩИНИ ОЛЕКСІЙ ЛЯШЕНКО: ВСЯ ДОКАЗОВА БАЗА УЧАСТІ РФ У ЗБРОЙНІЙ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ АКУМУЛЮЄТЬСЯ

- Якщо Вам спричинено шкоду від обстрілів, знищено, пошкоджено або захоплено Ваше майно, звертайтеся до прокуратури Луганської області за адресою: 93408, м. Сєвєродонецьк, вулиця Богдана Ліщини, 27, - йдеться у офіційному релізі облпрокуратури. - Звернення також можна надсилати на електронну поштову адресу: [email protected] або звертатися за телефоном: (06452) 4-13-50.

При цьому звернення повинно відповідати вимогам, встановленим ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», а саме у ньому має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання.

ЗРАЗОК ЗВЕРНЕННЯ

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

ЗАОЧНЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ В УМОВАХ КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ