» Прокуратура Луганщини відстояла в апеляції 12 років позбавлення волі зловмиснику

01 грудень 2022, Четвер, 09:10

Прокуратура Луганщини відстояла в апеляції 12 років позбавлення волі зловмиснику

21 Липня 2020г.
unnamed

За принципової позиції прокуратури Луганської області Луганський апеляційний суд залишив без змін вирок мешканцю м. Сєвєродонецька, якого засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення розбійного нападу з погрозою застосування насильства, проникнення до житла та спричинення легких тілесних ушкоджень (ч. 3 ст. 187, ч. 1 ст. 162, ч. 1 ст.125 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 21 липня із посиланням на прес-службу прокуратури Луганської області.

За матеріалами обвинувачення, упродовж жовтня-грудня 2018 року 35-річний чоловік, переслідуючи корисливі мотиви, у пошуках легкої наживи двічі проник до житла мешканців смт Борівське м. Сєвєродонецька.

В одному із епізодів зловмисник, погрожуючи господарям на очах у малолітньої дитини предметом, який зовні був схожий на вогнепальну автоматичну зброю, заволодів грошовими коштами та мобільним телефоном. В іншому випадку злочинним намірам обвинуваченого з викрадення чужого майна стала на заваді господарка будинку, за що останній спричинив їй тілесні ушкодження.

Злочини чоловік вчинив через півроку після звільнення з місць позбавлення волі, де він провів майже 12 років.

Апеляційний суд спростував доводи обвинуваченого та його захисника щодо необґрунтованості засудження і підтримав позицію прокурора – призначене судом першої інстанції покарання є справедливим як для виправлення засудженого, так і запобігання вчинення таких злочинів іншими особами.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.