» Прокуратура оголосила підозру активисту за тиск на журналіста

30 червень 2022, Четвер, 20:07

Прокуратура оголосила підозру активисту за тиск на журналіста

30 Грудня 2019г.
Гниды

Слідчими Солом’янського районного управління ГУ НП в Києві за погодження київської місцевої прокуратури №9 27 грудня було повідомлено про підозру 29-річному мешканцю Київської обл. за фактом вчинення протиправних дій відносно журналіста, які мали місце 24.12.19 біля київського апеляційного суду.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Києва. Дії підозрюваного виразились у переслідуванні журналіста у зв’язку з його законною професійною діяльністю, а також хуліганських діях щодо нього, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.28 ч.2 ст.171 та ч.2 ст.296 КК України.

Враховуючи те, що відносно вказаного чоловіка триває судовий розгляд в іншому кримінальному провадженні за ч.4 ст.296, ч.2 ст.263 КК України, стороною обвинувачення підготовлено клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке буде подано до Солом’янського районного суду Києва.

Крім того, в межах кримінального провадження, розпочатого у зв’язку з інцидентом біля київського апеляційного суду, також розслідується факт заподіяння тілесних ушкоджень зазначеному журналісту, кваліфікований за ч.2 ст.345-1 КК України. На цей час проводяться слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення осіб, причетних до цього злочину, та збирання відповідних доказів.