» Розпочато слідство щодо захоплення частини військового аеродрому на Одещині

25 октябрь 2020, Воскресенье, 04:42

Розпочато слідство щодо захоплення частини військового аеродрому на Одещині

30 октября 2017г.
1

Військова прокуратура Південного регіону України тримає на контролі хід досудового розслідування у справі щодо подій на території військового містечка на Одещині. У відомстві пообіцяли надати правову оцінку діям військовослужбовців в/ч зі складу військової варти та командування, а також приватних підприємців, які встановили тимчасову металеву огорожу в межах території військового містечка №10. Про це йдеться у повідомленні прес-служби військової прокуратури регіону, - інформує Резонанс.

Із повідомлення військової служби правопорядку стало відомо, що 29 жовтня, на території військового містечка № 10 у м. Одесі, на базі якого розташована військова частини А3571 (діючий військовий аеродром «Шкільний») приватні підприємці із залученням будівельників встановили тимчасову огорожу в межах території військового містечка.

Одразу на місце події виїхала слідча група військової прокуратури Одеського гарнізону та керівництво військової прокуратури Південного регіону України.

На території військового містечка знаходилися працівники Національної поліції в Одеській області, які були викликані приватними підприємцями з метою дотримання порядку та попередження вчинення правопорушень під час проведення робіт відповідно до наявних дозвільних документів.

За наслідками здійсненого виїзду та проведених слідчих дій, військовою прокуратурою Одеського гарнізону до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення, за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 418 КК України (порушення статутних правил вартової служби, вчинене в умовах особливого періоду) та невідкладно розпочато проведення досудового розслідування.

В ході проведення слідчих дій встановлено факт перенесення металевого паркану на території вказаного військового містечка. Також установлено, що представниками органів військового управління за даним фактом будь-яких позовних вимог щодо оскарження дозвільної документації до суду не заявлено.