» Прокуратура розслідує перевищення повноважень поліцією на Кіровоградщині

30 вересень 2022, П'ятниця, 15:45

Прокуратура розслідує перевищення повноважень поліцією на Кіровоградщині

28 Червня 2017г.
19437416_1538687856204733_9212012573521288926_n

Прокуратура Кіровоградської області розслідує факт перевищення повноважень службовими особами Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, спеціального підрозділу Національної поліції «КОРД» та Національної гвардії України під час забезпечення вчора, 27 червня 2017 року, громадського порядку у с. Бережинка Кіровоградського району.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України. Про це повідомила у Facebook речниця Генерального прокурора Лариса Сарган.

За інформацією ГПУ, працівниками поліції та нацгвардійцями "проводилися заходи щодо забезпечення правопорядку навколо спірного майна агропідприємства у с. Бережинка та виявлено на території агропідприємства представників громадської організації "Внутрішній корпус батальйону Донбас".

ПРО РЕЙДЕРСТВО, «БОРИСФЕН» ТА БЕРЕЗУ

Як поінформувала Лариса Сарган, "у ході з’ясування поліцією дійсної мети прибуття та законності дій цих осіб, якими на той момент не було надано будь-яких угод на здійснення охоронної діяльності та підтвердження власних повноважень, підстав перебування їх на території підприємства, виникла сутичка між правоохоронцями та представниками громадської організації. В результаті сутички поліцейськими було застосовано фізичний вплив та спричинено тілесні ушкодження декільком особам".

Прокуратура запевняє, що за всіма фактами заподіяння тілесних ушкоджень призначено судово-медичні експертизи.

Досудове розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області, - зазначила прес-секретар Юрія Луценка.

ВІЙНА ЗА ЗЕМЛЮ

У свою чергу командир добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області "Донбас" Вячеслав Власенко (позивний Філін) назвав події у селі Кіровоградської області "звичайними бізнесрозбірками нардепів Семенченка і Берези".

АДВОКАТ ГРИШИНА РАСКРЫЛ ТАЙНУ ПОЯВЛЕНИЯ ФАМИЛИИ СЕМЕНЧЕНКО (АУДИО)