09 червень 2023, П'ятниця, 03:51

Прокуратура виявила 6 фактів корупції у Софіївській виправній колонії

13 Лютого 2019г.
Клетка

Вільнянським відділом Токмацької місцевої прокуратури забезпечено належне процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях за фактом умисного неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

В минулому році встановлено 6 фактів вчинення корупційних правопорушень колишніми працівниками ДУ «Софіївська виправна колонія (№55)», які після звільнення з посад не подали декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, чим вчинили злочин, передбачений ст. 366-1 КК України.

За результатами досудового розслідування, в минулому році до Вільнянського районного суду направлено 6 обвинувальних актів відносно колишніх працівників установи виконання покарань.

Наразі у 4 кримінальних провадженнях винесені обвинувальні вироки та призначено засудженим покарання у виді позбавлення волі строком на 1 рік зі звільненням обвинувачених від відбування покарання з випробуванням, а також з призначенням додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати відповідні посади строком на 1 рік. Засуджені особи вже відбувають покарання.