» Прокуратура затримала групу осіб, які намагались організувати викрадення

03 жовтень 2022, Понеділок, 12:31

Прокуратура затримала групу осіб, які намагались організувати викрадення

2 Червня 2017г.
Похитители

Прокуратура Київської області затримала групу осіб, серед яких керівник підрозділу поліції, які за 17 млн дол., намагались організувати викрадення та переправлення на територію Росії колишнього громадянина РФ. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Вона також повідомила, що викрадачі планували запропонувати працівникам правоохоронних орагнів неправомірну вигоду за сприяння у виконанні їх злочинного умислу.

Викрадачів було затримано під час отримання "авансу" у розмірі 100 тисяч дол., який надавався зловмисникам на виконання їх злочинних дій, за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 146 (готування до викрадення людини, вчинене організованою групою) та ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 (закінчений замах на надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення.

Затриманим загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років.

Крім того, сьогодні, прокуратура Київської області звертатиметься до суду із клопотанням щодо обрання зловмисникам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.