» Прокурор АРК Поночовний провів координаційну нараду правоохоронних органів автономії

10 грудень 2022, Субота, 12:09

Прокурор АРК Поночовний провів координаційну нараду правоохоронних органів автономії

2 Липня 2020г.
023(32)

На базі прокуратури АР Крим відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів автономії, на якій обговорювалися проблемні питання, що потребують злагодженої роботи, зокрем, щодо виявлення та розкриття кримінальних правопорушень у сфері недоторканості державних кордонів, а також правопорушень, вчинених незаконно створеними органами влади на тимчасово окупованій території півострова.

Про це повідомляє Резонанс 2 липня із посиланням на прес-службу прокуратуру Луганської області.

У заході взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополя Віталій Стрижак, начальник Служби безпеки України в АР Крим (з дислокацією у м. Херсон) Євген Нетужилов, в.о. Директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі Роман Булашев.

Відкриваючи нараду, прокурор автономії Ігор Поночовний зазначив: «Необхідно максимально ефективно об'єднати всі зусилля прокуратури та органів правопорядку автономії. Насамперед це стосується забезпечення ефективного розслідування кримінальних проваджень та притягнення представників окупаційної влади до відповідальності за вчинення воєнних злочинів та злочинів проти людяності».

На координаційній нараді також порушувались питання щодо злочинів, які є серйозними порушеннями норм міжнародного гуманітарного права, стану розслідування злочинів за фактами порушення порядку в’їзду/виїзду з/на тимчасово окуповану територію півострова, зокрема, морськими і повітряними суднами.

За результатами проведення координаційної наради керівниками правоохоронних органів АР Крим схвалено спільну постанову, в якій визначено низку невідкладних заходів, необхідних для подальшого вдосконалення роботи з протидії злочинності на тимчасово окупованій території АР Крим.