» Прокурор із Київської області постане перед судом за корупцію

10 грудень 2022, Субота, 11:46

Прокурор із Київської області постане перед судом за корупцію

2 Червня 2020г.
PHOTO-2020-06-01-17-23-42

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього прокурора одного з відділів прокуратури Київської області. Експравоохоронець обвинувачується в одержані неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

Про це Резонанс поінформували 3 червня в ДБР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що упродовж травня-червня 2019 року прокурор, за пособництва цивільної особи, одержав для себе неправомірну вигоду у сумі 5000 доларів США від громадянина. За хабар експрокурор обіцяв вплинути на прокурорів однієї із місцевих прокуратур Київської області з метою накладення арешту на автомобіль, визнання його речовим доказом та передачу на відповідальне зберігання вищевказаному громадянину.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід – Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.