Прокурор Києва Роман Говда подав у відставку, - джерело - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 14:44

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Прокурор Києва Роман Говда подав у відставку, — джерело

16 декабря 2019г.
На фото прокурор м. Києва Роман Говда
На фото прокурор м. Києва Роман Говда

Прокурор Києва Роман Говда подав у відставку.

Про це Українським Новинам повідомило джерело в Генпрокуратурі 16 грудня 2019 року.

"Він написав заяву про звільнення за власним бажанням", - сказало джерело агенції.

Наказу про звільнення поки немає. Також у відставку подали заступники прокурора Києва.

У прокуратурі столиці наразі утримуються від коментарів, - пише Резонанс.

Напередодні в Інтернеті з‘явилась інформація, що новим прокурором Києва може стати Олександр Білоус, випускник Києво-Могилянської академії, якому за п'ять років роботи вдалося пробитися на топові прокурорські посади.

Видання Без табу пише, що за кандидатом тягнеться шлейф кримінальних справ про корупцію і образ юного мажору, який не живе на зп.

Як повідомляв Резонанс, у березні 2015 році Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ завело оперативно-розшукову справу за підозрою у корупції щодо прокурорів Тараса Дунаса та Олександра Білоуса з класифікацією «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» за ознаками ч.4 ст. 368 КК України.

"Дунас на той час працював першим заступником начальника Головного управління представництва та організації участі в кримінальному провадженні в суді Генеральної прокуратури, а Білоус – заступником начальника цього управління. Згідно з рапортом оперативного співробітника СБУ від 23 березня 2015 року №14/2/2-2282 Дунас і Білоус організували систему вимагання грошей з громадян за здійснення на їх користь окремих процесуальних дій типу подання чи не подання апеляційної або касаційної скарг, допомогу в пом’якшенні покарання й т.п. Гроші високі достойники отримували через адвокатську контору, підконтрольну Білоусу", - написав у блозі для Резонансу журналіст Володимир Бойко.

РОЗУМ, ЧЕСТЬ І СОВІСТЬ ОНОВЛЕНОЇ ПРОКУРАТУРИ