» Прокурор наполягає на арешті Романа Василишина або заставі у 5 млн. гривень (оновлено)

02 лютий 2023, Четвер, 13:09

Прокурор наполягає на арешті Романа Василишина або заставі у 5 млн. гривень (оновлено)

8 Липня 2016г.
0

У Дніпровському райсуді міста Києва триває розгляд клопотання прокуратури щодо міри запобіжного заходу підозрюваному у хабарництві заступнику міністра охорони здоров'я України Роману Василишину.

"Прокурор Ірина Коцюбко у судовому засіданні попросила суд задовольнити клопотання прокуратури та обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою у виді застави у розмірі 5 млн гривень", - про це написала у Facebook речник столичної прокуратури Надія Максимець. 

Пізніше вона повідомила, що суд, "розглянувши клопотання прокуратури м Києва, обрав для заступника міністра охорони здоров'я України Р. Василишина запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з можливістю внесення застави у сумі 2 млн 856 гривень. У разі внесення застави на підозрюваного буде покладено обов'язки носити електронний браслет".

Нагадаємо, за версією правоохоронців Роман Василишин "систематично отримував кошти від керівництва урологічного центру, розташованого в Олександрівській лікарні в Києві. Він особисто координував схему оплати послуг пацієнтами готівкою, без відображення в офіційній звітності. Так, було задокументовано, що чиновник щотижня отримував від 50 до 100 тис грн, залежно від кількості проведених центром операцій. Правоохоронці встановили, що в корупційній схемі були задіяні всі лікарі центру, які передавали «на гору» гроші, отримані від пацієнтів", - повідомляє сайт ГПУ.

Заступника міністра та одного з керівників центру було затримано за місцями їхнього проживання після передачі останнім майже сорока тисяч гривень, «зароблених» на хворих.

Під час обшуків у зловмисників було вилучено понад 50 тис дол США, 320 тис грн та 2,5 тис євро.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

ВІДЕО:5" src="https://www.youtube.com/embed/wHbiMBnOmtU" frameborder="0" allowfullscreen>