» Прокурор звинуватив суддю в тому, що той наживається на штрафах

09 грудень 2022, П'ятниця, 01:49

Прокурор звинуватив суддю в тому, що той наживається на штрафах

12 Березня 2020г.
141801

Один місцевий прокурор зрозумів, як Феміда стає багатою та звідки йдуть гроші. Основним джерелом незаконного заробітку є гроші, які вдається вибити зі сторін, що не приходять на засідання.

Валерій Малков із Кузнецовського районного суду Рівненської області одного разу довідався, що наприкінці лютого до Варашського відділу прокуратури на нього подали заяву про скоєння злочину. Автором був прокурор, який працює в іншому відділі. Чоловік інкримінував В.Малкову прийняття завідомо неправосудного рішення. Про це пише Резонанс 12 березня з посиланням на «Закон і Бізнес».

Однак прокуратура належним чином не відреагувала на заяву і не внесла до Єдиного державного реєстру досудових розслідування справу проти судді. Тож заявник звернувся до суду зі скаргою на прокурорів.

Причиною такої ненависті до судді з боку державного обвинувача стало те, що свого часу В.Малков наклав на обвинуваченого штраф за прогулювання підготовчого судового засідання. На думку заявника, служитель Феміди на цьому рішенні неабияк нажився.

Сам В.Малков вважає таку діяльність прокурора тиском на себе та втручанням у професійну діяльність. Він повідомив про це до Вищої ради правосуддя (№1322/0/6-20). Він просить, щоб члени ВРП розглянули його звернення та оприлюднили результат.