» Прокурори їздять на коштовних авто бабусь, тещ чи дружин

10 грудень 2022, Субота, 11:16

Прокурори їздять на коштовних авто бабусь, тещ чи дружин

17 Липня 2018г.
машина

Прокурори з усієї України їздять на автомобілях друзів, бабусь, тещ чи дружин і мають незадекларовані службові авто.

Про це повідомляють "Наші гроші з Денисом Бігусом", журналісти яких упродовж 2 місяців слідкували за вихідними прокурорів під час змагань з міні-футболу серед працівників прокуратур різних областей України на "Кубок генпрокурора".

Фінальна гра відбулась 8 липня на території спортивного комплексу Національної академії прокуратури України.

Прокурор ГПУ Сергій Павчук приїхав на змагання на автомобілі Mercedes-Benz ML 320. Mercedes записаний на 66-річну Ангеліну Донченко з Яремча і відсутній у декларації прокурора. З нерухомого майна Павчук задекларував лише користування кімнатою на 16 кв м, яка належить ГПУ.

Інший прокурор з ГПУ Олександр Мітла приїхав на футбол на Lexus GX 470. Авто задеклароване, але належить не прокурору. За словами Мітли, позашляховик дав йому друг, аби прокурор користувався і доглядав за автівкою.

Заступник прокурора Київської області Ярослав Бендик приїхав вболівати на  автомобілі Volkswagen Touareg, записаному на його 72-річну тещу Марію Лук'яненко.

Жінка зареєстрована як ФОП, що займається роздрібною торгівлею з лотків і на ринках, іншого бізнесу родина немає. Але якимось чином Лук'яненко змогла купити ще й будинок під Києвом на 360 кв.м, яким також користується прокурор.

На Lexus 350 своєї дружини (судді Господарського суду Світлани Грабець) приїхав інший заступник головного прокурора Київської області – Ігор Грабець.

Начальник відділу прокуратури міста Києва Василь Смітюх прибув на футбол на INFINITI M35, записному на брата прокурора, екс-нардепа від Партії регіонів Григорія Смітюха. Під час змагань журналісти зафіксували, як прокурор вживав пиво і в нетверезому стані сів за кермо.

Головний прокурор Івано-Франківської обласної прокуратури Олександр Стратюк приїхав вболівати за своїх підлеглих на автомобілі Lincoln Navigator.

Машину придбали на початку 2018 року і записали на дружину прокурора. Жінці Стратюка цього року, крім Lincoln, вдалося купити ще й трикімнатну квартиру в новобудові Івано-Франківська і Тойоту, хоча за весь 2017 рік вона заробила лише 3200 гривень.